Realizácia marketingu

Naše RUKY. Výkonný a profesionálny tím, ktorý riadi a realizuje všetky marketingové aktivity za vás.

Na čo presne je táto služba zameraná?

Na to, aby sa u vás začal marketing realizovať. Samozrejme našimi ľuďmi, ktorí to radi a ochotne celé vezmú do svojich rúk. A to systematicky, pravidelne a hlavne efektívne. Našim cieľom je robiť tie marketingové aktivity, ktoré vaše podnikanie potrebuje a dokážu zarobiť peniaze. Preto každému klientovi prideľujeme realizačný tím, ktorý navrhne potrebný rozpočet, vyberie kanály a médiá a nastaví systém sledovania. A začne všetko realizovať ako vaše marketingové oddelenie.

1/5

Zmapujeme stav vášho marketingu.

2/5

Zostavíme konkrétny marketingový akčný plán, rozpočet a aktivity.

3/5

Pridelíme vám tím, ktorý bude vašim vlastným externým marketingovým oddelením. Staneme sa tak súčasťou života vašej firmy.

4/5

Všetky navrhnuté a schválené kroky aj zrealizujeme — od návrhov kampaní, vizuálov, bannerov až po správu sociálnych médií.

5/5

To všetko s dôrazom na výkon a merateľné výsledky.

Čo môžete očakávať?

Prideleného človeka alebo tím ľudí, ktorý u vás zastreší marketing a riadi všetky aktivity. Jeho osobnú prítomnosť u vás vo firme 1 až 2 dni v týždni. Postupnú realizáciu všetkých navrhovaných aktivít aj s vyhodnocovaním prínosov a nákladov. Podnety a nápady na zlepšovanie marketingových aktivít a aktívnu spoluprácu s vami a vašim obchodným tímom.

Čo získate?

Marketingový tím zostavený presne pre vaše potreby. Bez HR, bez potreby manažovania a hlavne bez výhovoriek. A tiež bez drahých chýb a nepotrebných personálnych nákladov.

Budujeme ambiciózne firmy – cez nastavenie marketingu a jeho následnú realizáciu.

Konzultácia zdarma

Kontaktujte nás

Ak sme vás zaujali, ozvite sa nám. Či už máte pre nás konkrétne zadanie, alebo sa chcete iba nezáväzne poradiť, ako rozvíjať váš biznis.