Stratégia marketingu rodinnej firmy Refresh vašej profilácie s plánom pre rast podnikania

Quick biznis audit

Praktický biznis audit s plánom na odbrzdenie rastu vášho podnikania.
 

Určené pre pre stredné a väčšie firmy, ktoré potrebujú rýchle a realizovateľné riešenia. Môžete sa dozvedieť, že rozšírením distribúcie o iný typ predaja získate dodatočné tržby alebo že váš e-shop funguje len na zlomok svojho potenciálu. Získate rýchle zorientovanie v prioritách a stanovenie kľúčových vecí, ktoré môžete okamžite zlepšiť a pohnúť sa vpred.

Cena: od 3.000 €

Quick biznis audit

Obsah

Analýza
dát

Okrem bežných predajných reportov si prejdeme aj vaše náklady a výnosy, zhodnotíme finančné “zdravie” a priestor pre rast.

Analýza
konkurencie a trhu

Pozrieme sa na to, čo vám funguje a čo nie, aké sú schopnosti vášho produktu a komunikácie, a aký vidíme pre vás potenciál na trhu.

Praktický
plán

Od nás nedostanete iba povrchné rady. Sumarizácia našich zistení zahrňuje jasné a praktické odporúčania pre váš biznis a jeho rast.

Priebeh

Vy nám predstavíte svoje podnikanie, my vám spôsob našej práce. Zároveň nás uvediete do toho, akým výzvam v podnikaní čelíte a čo je potrebné vyriešiť.

Pozrieme sa na to, čo vám funguje a čo nie, ako vnímame potenciál trhu, schopnosti produktu, fungovanie biznisu a komunikácie.

Predstavíme vám naše zistenia, odporúčania, pomenujeme, kde to najviac zadrháva a aké sú konkrétne riešenia.

13

V našom tíme máme zastúpenie až z 13 rôzných oblastí v rámci tvorby značiek, marketingových stratégií, dizajnu, biznis stratégie a plánovania.

20

Na projekty pre našich klientov máme k dispozícii tím viac ako 20 interných aj externých profesionálov na rôzne oblasti.

100

Za 5 rokov našej existencie sme realizovali viac ako 100 projektov v oblasti marketingovej stratégie, dizajnu, zmeny profilácie či brandingu.

Rezervujte si
konzultáciu zadarmo

BizBuilders

Pod Strážami 13/A, 831 01 Bratislava

0905 316 457 | hello@bizbuilders.sk

Linked In