Bestseller

Profit unlock

Návrh riešení a plánu pre nakopnutie výkonu vášho podnikania.

Napočítame potenciál trhov a nájdeme nové zákaznícke skupiny. Namodelujeme alternatívne biznis streamy. Prekalkulujeme ekonomiku produktov a navrhneme prípadne nové, aby sa zlepšila maržovosť. Upravíme spôsob komunikácie značky, aby bola konkurenčná výhoda jasnejšia a prostriedky vynakladané efektívnejšie. Ukážeme, ako sa dá pridať v obchode a kde sú ďalšie distribučné kanály pre rast predaja.

Cena: od 7.900 €

Profit unlock

Priebeh

Interné workshopy

Intenzívna práca s vami a vašim kľúčovým tímom. Spoločne rozoberieme vaše ambície, správanie zákazníkov a trendy kam sa trh uberá.

Detailný pohľad na trh

Absolvujeme stretnutia s vašimi zákazníkmi a prieskum na trhu. Zistíme, akú reálnu úžitkovú hodnotu vaše produkty prinášajú a čo trh dnes očakáva.

Analýzy a Koncepty

Interne analyzujeme, skúmame a navrhujeme rôzne koncepty nového nastavenia. Tie najpotenciálnejšie následne analyzujeme ďalej s vašim tímom.

Krivka odlišností

Definujeme krivku dlhodobého odlíšenia v kľúčových oblastiach života vašej firmy– produktoch, službách, obchode aj komunikácii.

Plán realizácie

Stanovíme, kde presne so zmenou začať a aké zdroje na to budete potrebovať. A radi sa pustíme aj do realizácie navrhnutých zmien.

Výsledky

Zapojíme váš kľúčový tím do procesov počas projektu. Vďaka tomu získate stotožnenie najdôležitejších ľudí a vaša firma nový elán pre realizáciu zmien.

Cez metodiku Blue ocean definujeme, prečo si vašu značku dnes klient kupuje. Budete mať jasne pomenované aké sú hodnoty vášho zákazníka.

Ujasníte si dlhodobé smerovanie a odlišnosti, ktoré vychádzajú z očakávaní vašich zákazníkov a trendov na trhu. Získate perfektný nástroj na strategické riadenie svojej spoločnosti.

Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nás

BIZBUILDERS

Pod Strážami 13/A, 831 01 Bratislava

0905 316 457 | hello@bizbuilders.sk