Rýchly rozum – získajte rýchle rady a praktické odporúčania ako posunúť váš biznis.

Zvyšujeme výkon vášho podnikania.
Novým spôsobom fungovania marketingu.

Motorom rastu každej firmy je fungujúci marketing. Musí frčať a to naplno aby firmu poháňal. Preto ho analyzujeme detailne, až na súčiastky. Dokážeme presne zistiť, čo ho poháňa dobre a čo slabo. Následne navrhneme, čo a ako treba v marketingu zlepšiť, aby sa zvýšil jeho výkon. A z toho sa akceleroval rast vašej firmy.

Trh

Vždy s ním pracujeme. Riešime čo sa na ňom zmenilo, aké trendy sa vás dotýkajú, čo vás ohrozuje a kde sú príležitosti. Skúmame, analyzujeme, sme v teréne, aby sme váš trh pochopili a správne vašu značku nasmerovali. Máme podnikateľský pohľad a snažíme sa definovať najmä príležitosti.

Produkt

Je to kľúčová časť vášho podnikania. A tak mu patrične venujeme našu pozornosť. Až 80% vašich výsledkov závisí od toho, či je produkt správne nastavený a či má reálnu hodnotu pre zákazníka. V praxi vždy overujeme aké potreby váš produkt rieši, či ich klient chápe a či je potrebná zásadná zmena, inovácia, alebo iba lepšie pomenovanie.

Spotrebiteľ

Pohľad klienta o všetkom rozhoduje. Nikdy nebola doba tak otvorená spätnej väzbe klientom. Vždy pracujeme s pohľadmi klientov, cieľových skupín a stanovujeme ich "insight". To čo potrebujú, ako čo vnímajú a ako sa im máte pripomínať, aby vás registrovali.

Značka

Značky nastavujeme, meníme, prípadne aj vytvárame. Nikdy nie však samoúčelne, pretože našou prácou nie je vytvárať logá, ale posúvať podnikanie dopredu. Preto vždy vychádzame z toho čo potrebuje spotrebiteľ a žiada si trh. Ak z toho vychádza aj zmena značky, vtedy ju navrhujeme.

Komunikácia

Riešime ju až keď máme jasno v predchádzajúcich bodoch. Komunikácia má zmysel vtedy, keď je vyskladaná marketingová logika firmy: Mám trh, produkt alebo službu s jasnou hodnotou, klienta ktorý môj produkt potrebuje a značku ktorá ma reprezentuje a vystihuje moju odlišnosť. A to je vždy našim cieľom - nastaviť marketing koncepčne. Následne vie vaša firma parádne akcelerovať.

Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nás

BIZBUILDERS

Pod Strážami 13/A, 831 01 Bratislava0905 316 457 | hello@bizbuilders.sk