Stratégia marketingu rodinnej firmy Refresh vašej profilácie s plánom pre rast podnikania

Stratégia marketingu rodinnej firmy

Zvýšenie výkonu a zrýchlenie rastu vašej rodinnej firmy cez kalibráciu marketingu.
 

Určené pre rodinné firmy, ktoré potrebujú funkčné a realizovateľné riešenia. Pozrieme sa na váš marketingový motor a podnikanie komplexne. Zistíme, čo dnes funguje dobre a čo sa dá ešte vylepšiť. Pozrieme si trh na ktorom pôsobíte, zhodnotíme produkty. Absolvujeme otvorené rozhovory s vašimi zákazníkmi a prakticky zhodnotíme funkčnosť marketingovej komunikácie a výkonnostného marketingu. Vhodné pre stredné a väčšie rodinné firmy, ktoré dozreli na aktivizáciu marketingu.

Cena: od 5.000 €

Stratégia marketingu rodinnej firmy

Obsah

Workshop

Intenzívna práca s vašou firmou a ľuďmi. Spoločne definujeme ciele a ambície, rozoberieme trh a klienta. Prečistíme priority, ktoré vás dnes najviac trápia.

Prieskum v teréne

Realizujeme otvorené rozhovory s vašimi klientmi. Pozrieme sa ako váš denný boj vyzerá zblízka a pochopíme uvažovanie vašich zákazníkov.

Analýza a riešenie

Interne analyzujeme, skúmame a navrhujeme rôzne spôsoby nového nastavenia vášho marketingu. Až kým
 sa nedopracujeme k riešeniu.

Prezentácia

Povieme a ukážeme vám naše návrhy na zmenu. Pomenujeme, kde to najviac zadrháva a ukážeme konkrétne riešenia.

Akčný plán

To, s čím sa stotožníte, rozpracujeme do konkrétnych praktických krokov a plánu realizácie. Popíšeme čo je potrebné urobiť, koľko to bude stáť a čo to prinesie.

Priebeh

Vy nám predstavíte svoje rodinné podnikanie, my vám spôsob našej práce. Zároveň nás uvediete do toho, akým výzvam v podnikaní čelíte a čo je potrebné vyriešiť.

Pozrieme sa na to, čo vám funguje a čo nie, ako vnímame potenciál trhu, schopnosti produktu, fungovanie vášho webu a komunikácie.

Predstavíme vám naše zistenia, odporúčania. Pomenujeme, kde to najviac zadrháva a aké sú konkrétne riešenia.

13

V našom tíme máme zastúpenie až z 13 rôzných oblastí v rámci tvorby značiek, marketingových stratégií, dizajnu, biznis stratégie a plánovania.

20

Na projekty pre našich klientov máme k dispozícii tím viac ako 20 interných aj externých profesionálov na rôzne oblasti.

100

Za 5 rokov našej existencie sme realizovali viac ako 100 projektov v oblasti marketingovej stratégie, dizajnu, zmeny profilácie či brandingu.

Rezervujte si
konzultáciu zadarmo

BizBuilders

Pod Strážami 13/A, 831 01 Bratislava

0905 316 457 | hello@bizbuilders.sk

Linked In