Stratégia marketingu rodinnej firmy Refresh vašej profilácie s plánom pre rast podnikania

V BizBuilders sme tím skúsených ľudí z marketingu. S podnikateľským myslením.

 

Spája nás potreba trhu - robiť marketing reálnym a konečne zrozumiteľným. Bez cudzích slov a nereálnych nápadov zo zasadačiek. Presne takým, akým ho vy a vaše podnikanie potrebujete.

Máme roky skúsenosti v budovaní značiek, nastavovaní produktov a plánovaní komunikácie. Ale aj v biznis modeloch, finančnom plánovaní a riadení marketingu. Orientujeme sa naprieč segmentmi, nezáleží či ide o B2B alebo B2C, a vieme tak prepájať skúsenosti a knowhow.

Tvoríme biznis-marketingové stratégie vychádzajúc z dát a trendov, orientované na ambíciu, konkrétne ciele a výsledky. Vždy sme v priamom kontakte s trhom, aby sme naozaj spoznali vás, vášho klienta a vystihli zákaznícku odlišnosť.

Ukážeme vám ako získať nových zákazníkov, pomôžeme otvoriť nové trhy, zvýšiť tržby, uťať zbytočné náklady a predovšetkým posunúť vaše podnikanie. Realizovateľné návrhy riešení pre váš biznis, berte za doručené.

O nás
20

Skúsených ľudí v marketingu, z rôznych oblastí podnikania. Vzácne spojenie interných a externých “otvorených” hláv kreatívcov a praktických “delivery” rúk.

100

Zrealizovaných projektov, v rámci tvorby značiek, biznis plánov a marketingovej stratégie. Ako aj zmeny profilácie dizajnu a brandingu.

13.000

Odkonzultovaných hodín a strategických debát. Od nastavenia cieľov a plánov, tvorby briefov, cez výber dodávateľov, až po koordináciu delivery.

Rezervujte si
konzultáciu zadarmo

BizBuilders

Pod Strážami 13/A, 831 01 Bratislava

0905 316 457 | hello@bizbuilders.sk

Linked In